پاورپوینت تحلیل اقامتگاه مسکونی Oostduinkerke/بلانکو-تگزاس

1
312
  • پروژه در گروه مطالعاتی معمار۹۸ تهیه شده است.
  • این پروژه در یک پاورپوینت در ۵۰ اسلاید و قابل ویرایش آماده شده است.
  • این مجموعه در سال ۲۰۱۵ به پایان رسید.
    Oostduinkerke مکانی در شهر کوکسیده در کشور بلژیک است.

مزیت های این پروژه: استفاده از ایده های خلاق در نما و در پلان که در عین سادگی به نیازها پاسخ مناسبی میدهد. این پروژه با توجه به نوع اقلیم از مزایای مختلف در ساخت بهره برده که با تهیه پروژه می توانید شرح کامل را مطالعه کنید.


 نقد و تحلیل و بررسی اقامتگاه Oostduinkerke – دانلود پاورپوینت بررسی کامل Oostduinkerke در تگزاس -دانلود پروژه آماده و کامل نقدخانهOostduinkerke بلانکو – دانلود نقشه و پلان و نما وبرش و مقطع Oostduinkerke – اطلاعات و تصاویر کامل Oostduinkerke – آمریکا+بلانکو+تگزاس+Oostduinkerke+آرچی من –  Buro II+Jean Marc Deprez+ARCHI+I -نقد مسکونی نمونه خارجی در آمریکا و تگزاس Oostduinkerke – بررسی فرم و ایده و دیاگرام های خانه Oostduinkerke – بررسی مصالح و رنگ و دید اقامتگاه Oostduinkerke – بررسی معایب و مزایا خانه Oostduinkerke در تگزاس – طرح۲+طرح مسکونی+خانه معماری+Oostduinkerke – residence Oostduinkerke Blanco Texas – بررسی تگزاس+بررسی خانه های آمریکا و معماری – بررسی فرم و هندسه خانه های آمریکا و تگزاس و بلانکو و آرچی من

filesell
filesell

یک دیدگاه

  1. استفاده از ایده های خلاق در نما و در پلان که در عین سادگی به نیازها پاسخ مناسبی میدهد. این پروژه با توجه به نوع اقلیم از مزایای مختلف در ساخت بهره برده که با تهیه پروژه می توانید شرح کامل را مطالعه کنید.

افزودن دیدگاه