معمار 98

قوانین خرید از فروشگاه

قوانین خرید از فروشگاه

با سلام و احترام و تشکر از اعتماد شما – خواهشمندیم قبل از خرید، نکات زیر را مطالعه بفرمایید.

  1. محصولات پستی بعد از ثبت سفارش، در اولین روز کاری بعدی ارسال خواهند شد. ارسال بصورت پست پیشتاز از سامانه شرکت ملی پست انجام می‌شود. سرعت ارسال از مبدأ تا مقصد، بستگی به ترافیک کاری شرکت پست دارد و این فرایند از اختیارات معمار۹۸ خارج است. بعد از تحویل مرسوله‌ی شما به شرکت پست، همکاران ما نیز همانند خریدار، تنها اطلاعاتی که در مورد مرسوله دارند کد مرسوله‌ است و هیچگونه اطلاعات دیگری در مورد زمان دقیق تحویل و مکان مرسوله در اختیار ندارند. لذا جهت پیگیری وضعیت مرسوله خود، با استفاده از کد رهگیری به سایت tracking.post.ir مراجعه فرمایید.
  2. توجه داشته باشید که خریدار موظف است در زمان خرید، اطلاعات کامل شامل: نام و نام خانوادگی، تلفن تماس و آدرس ایمیل، و برای مرسوله‌های پستی کد پستی و آدرس دقیق خود را جهت ارائه پشتیبانی و پیگیری قرار دهد. در صورت بروز مشکل یا تأخیر در تحویل محصول به دلیل این موارد، تمامی مسئولیت آن با خریدار خواهد بود.
  3. با توجه به اینکه محصول را از ما خریداری می‌کنید، خدمات پشتیبانی تماماً مرتبط با فروشگاه می‌باشد و معمار۹۸ تعهد در قبال محصول و یا خدمات دریافت شده پس از دریافت محصول به خریدار را می‌پذیرد.
  4. خریدار اجازه فروش و یا انتشار محصولات و یا فایل‌هایی که از معمار ۹۸ خریداری می‌کند را ندارد. فقط یک نسخه از محصول برای استفاده‌ی شخصی در اختیار خریدار قرار گرفته و فروش مجدد آن توسط خریدار جرم تلقی شده و پیگرد قانونی دارد و از نظر شرعی حرام است.
  5. قیمت‌های محصولات به صورت واضح درج شده‌اند. در صورتی که خریدار بعد از پرداخت به هر دلیلی ادعا کند که قیمت را اشتباه دیده و یا اعلام ناآگاهی از قیمت دقیق محصول کند، برای محصولاتِ دانلودی چون فایل در اختیار او قرار گرفته است، مبلغ واریزی عودت داده نخواهد شد. و برای محصولات پستی، بعد از ارسال بسته از طرف خریدار برای معمار۹۸ و بررسی آن، مبلغ پرداختی عودت داده خواهد شد.
  6. در صورتی که محصول دریافتی مطابق توضیحات آن نباشد (به دلیل اشتباه در بروزرسانی،آپلود و غیره…) بعد از بررسی‌ و صحت موضوع، محصول به روزرسانی شده در اختیار خریدار قرار خواهد گرفت و یا مبلغ پرداختی به حساب خریدار واریز خواهد شد.
  7. در صورت بروز هر گونه مشکلی در فرایند خرید به پشتیبانی اطلاع دهید.
  8. راهنمای خرید

سپاس از انتخاب شما

question