قوانین خرید از فروشگاه

قوانین خرید از فروشگاه
  1. خریدار موظف است در هنگام خرید اطلاعات کامل شامل: نام و مشخصات، تلفن تماس و آدرس ایمیل خود را جهت ارائه پشتیبانی از جانب ما قرار دهد. لذا در صورت مشکل در خرید و یا تأخیر در رفع آن به دلیل این موارد، معمار ۹۸ موظف به ارائه توضیحی نیست.
  2. با توجه به اینکه فایل را از ما خریداری می کنید، خدمات پشتیبانی تماماً مرتبط با فروشگاه می باشد و معمار ۹۸ تعهد در قبال محصول و یا خدمات دریافت شده پس از دانلود فایل به خریدار را می پذیرد.
  3. فروشگاه معمار۹۸ هیچ مسئولیتی در مورد درستی محتوایِ محصول دانلود شده از نظر علمی نمی پذیرد. این مطالب بر حسب موضوع و با کسب اجازه از دانشجویان و اساتید جمع آوری شده است.
  4. خریدار اجازه فروش و یا انتشار فایل هایی که از معمار ۹۸ خریداری میکند را ندارد. فقط یک نسخه از فایل یا محصول برای استفاده شخصی به شما فروخته می شود و فروش مجدد آن توسط شما جرم است و پیگرد قانونی دارد.
  5. قیمت فایل ها به صورت واضح درج شده است. لذا در صورتی که مشتری بعد از پرداخت به هر دلیلی ادعا کند که قیمت را اشتباه دیده است و یا اعلام نا آگاهی از قیمت دقیق محصول کند، چون لینک فایل در اختیار او قرار گرفته است، مبلغ واریزی عودت داده نخواهد شد.
  6. مشتری یا پرداخت کننده یا خریدارِ محصول تنها تا ۷۲ ساعت پس از پرداخت خود می تواند اقدام به اعلام عدم تحویل محصول(دانلود) از سوی فروشگاه نماید، که در این صورت پس از اعلام خریدار، پشتیبانی اقدام به حل مشکل دانلود مشتری خواهد نمود.
  7. در صورتی که فایل تحویل داده شده(دانلود شده) مطابق توضیحات آن نباشد(به دلیل اشتباه در بروز رسانی و آپلود و یا …) بعد از بررسی های پشتیبانی و صحت موضوع، مبلغ پرداختی به حساب خریدار واریز خواهد شد.
  8. هرگونه فایل و یا کتابی که مصادیق محتوای مجرمانه دارد یا در ارتکاب جرم مورد استفاده است، در مجموعه معمار ۹۸ منتشر نشده و نخواهد شد. لذا اگر از یک سایت فایلی را دانلود کرده اید که لوگو و مشخصات معمار ۹۸ در آن درج شده است و محتوای مجرمانه و یا غیر اخلاقی دارد، آگاه باشید که این موارد هیچ ارتباطی به معمار ۹۸ نداشته و یک انگی است که توسط انتشار کننده به ما نسبت داده شده است.
با تشکر – امیدواریم از خرید خود راضی باشید