معمار 98

فروشنده شو

در صورتی که حساب کاربری دارید وارد ناحیه کاربری شده و از بخش تیکت پشتیبانی، یک تیکت با موضوع “می‌خواهم فروشنده باشم” ایجاد کنید.
آموزش فروشندگی
در صورتی که در ساخت حساب کاربری و عضویت با مشکل مواجه شدید، با پشتیبانی در ارتباط باشید.
برای فروش در معمار۹۸ چه کاری باید انجام دهم؟
 1. اولین قدم مطالعه و قبول قوانین فروشندگی در این صفحه است.
 2. مقدار  ۳۰ درصد از مبلغ فروش هر محصول به عنوان کارمزد نزد معمار۹۸ محفوط می‌ماند.
 3. ویدیو آموزشی فروشندگی در معمار۹۸ را با دقت نگاه کنید.
 4. جهت انتشار محصول، عنوان مناسب و کاملی برای آن انتخاب کنید.
 5. توضیحات کامل و دقیقی از محصول خود ارائه دهید تا کاربران ترغیب به خرید شوند. (در صورت بروز مشکل این توضیحات از طرف معمار۹۸ قابل استناد می‌باشند).
 6. تعداد صفحات مفید محصول را ذکر کنید. برای مثال در پاورپوینت اگر صفحه اول صرفاً عنوان پروژه آمده و صفحه آخر، متنِ قدردانی است، این صفحات را در محاسبه در نظر نگیرید. 
 7. حتماً فهرستی از محتوای موجود در محصول را به صورت کامل و لیست وار در توضیحات درج کنید.
 8. چند تصویر از محصول خود قرار دهید. تجربه نشان داده که با درج تصویر امکان جلب اعتماد خریدار و فروش محصولتان چند برابر می شود. تصاویر حداکثر در ابعاد ۷۰۰ در ۷۰۰ پیکسل باشند، فرمت jpg و حداکثر حجم ۱۵۰ کیلوبایت باشد. تصویر شاخص حتماً در ابعاد ۴۵۰*۷۰۰ پیکسل باشد. فایل لایه باز فتوشاپ برای این مورد در اختیارتان قرار خواهد گرفت.
 9. نمونه محصولات که تصاویر مناسبی برای معرفی دارند.  نمونه پاورپوینت     نمونه پاورپوینت     نمونه نقشه و طرح        نمونه نقشه
 10. توجه داشته باشید شما نمی‌توانید فایل دانلودی را مستقیماً در معمار۹۸ بارگذاری کنید. برای این کار:
  فایل مورد نظر را جهت بررسی در تلگرام یا ایتا به آیدی alo_memar98 ارسال کنید. ما فایل شما را بررسی کرده و در سایت مجدد بارگذاری می ‌کنیم.

 

چند نکته:
 • سعی نمایید قیمت محصول مناسب باشد و مشتریان ترغیب شوند این مبلغ را جهت دریافت فایل پرداخت نمایند.
 • قیمت فایل را بر اساس کیفیت محصول، حجم محتوا، اهمیت، تعداد موارد مشابه آن در اینترنت و میزان تقاضا و … باشد. هدف شما فقط فروش نباشد و مشتریان خود را راضی نگهدارید تا بعدها از شما مجدد خرید انجام دهند و در تمامی موارد بالا قوانین سایت را رعایت فرمایید.
 • هر چقدر محصولات بیشتر و با کیفیت‌تری در فروشگاه خود قرار دهید، بازدیدکنندگان شما بیشتر خواهند شد و احتمال فروش فایل ها افزایش می یابد.
 • می‌توانید آدرس صفحه فروشگاهتان را در شبکه‌های مجازی پخش و تبلیغ کنید تا خریداران مستقیم وارد فروشگاه شخصی شما شوند.

اگر باز سوالی دارید نگران نباشید. بعد از ثبت نام و ایجاد محصول، ما محتوای شما را قبل از تأیید و انتشار بررسی می‌کنیم. هر نوع اشکالی از نظر محتوایی، نگارشی، نکات سئو و فروشندگی مشاهده کردیم، شما را راهنمایی می‌کنیم. بهتر است شما نیز این نکات را سریعاً به کار گرفته تا هم فروش محصولاتتان بیشتر شود و هم نیاز به صرف وقت زیادی از طرف تیم معمار۹۸ روی پروژه‌ها نباشد.

با تشکر از توجه شما

 

قوانین فروشندگی / قوانین نویسندگی / قوانین خرید از فروشگاه / سوالات متداول خریداران / راهنمای خرید / حریم خصوصی

question