معمار 98

قوانین نویسندگی

قوانین نویسندگی

لطفاً این قوانین را هر از چندگاهی با دقت مطالعه نمایید تا با سیاست‌ها و شرایط ما برای استفاده از خدمات سایت آشنا شوید. در صورتی که با این شرایط و قوانین موافق نیستید، نمی‌توانید از بخش نویسندگی سایت Memar98.com استفاده نمایید. این وب‌سایت از قوانین جمهوری اسلامی ایران تبعیت کرده و بر اساس این قوانین اداره می‌شود و شما با ورود و یا عضویت در معمار۹۸ موافقت خود را با این قوانین اعلام می دارید. برای استفاده از سایت، می بایست موافقت خود را با تمامی قوانین و بندهای سایت اعلام کنید:

بند ۱- قوانین عمومی

الف- کاربران می پذیرند تمامی عملیات انجام شده در این سایت می‌بایست بر اساس قوانین تجارت جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران باشد.

ب- تمامی کاربران اینترنتی اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند از امکانات معمار۹۸ استفاده کنند، به استثنای اشخاص با سن کمتر از ۱۸ سال.

پ- معمار۹۸ حق تایید، رد و یا تغییر هر درخواست، پیشنهاد و یا هر اطلاعات ارسالی دیگر به سایت را برای خود محفوظ می‌دارد.

ت- معمار۹۸ سرویس های خود را با شرایطی که در سیاست های داخلی خود قادر به انجام آن است ارائه می کند و در هر زمان بنا به صلاح دید و تغییر شرایط، ممکن است نیاز به تغییر سرویس و تعرفه های خود داشته باشد که شامل: ۱. کاهش تعرفه خدمات یا افزایش آن شود   ۲. خدمات رایگان را ادامه ندهد یا بابت خدمات رایگان تعرفه ای مشخص کند   ۳. طرح های تشویقی را ایجاد کند یا طرح تشویقی را کنسل کند    ۴. شرایط استفاده و روند انجام امور مالی و تسویه حساب و سایر عملکرد ها را به فراخور نیاز پیش آمده تغییر دهد.

بند ۲- ساخت حساب کاربری

الف) برای ساخت حسابب کاربری ارائه تصویر کارت ملی و شناسنامه الزامی است و مشخصات نویسنده باید با مشخصات کارت بانکی و مشخصات حساب کاربری اش در سایت معمار۹۸ یکی باشد. نویسنده باید شماره موبایل و ایمیل خود را تأیید کند تا در مواقع ضروری و یا اطلاع رسانی ها سریعاً در جریان قرار بگیرد.

ب) شما مجاز به ساختن بیش از یک حساب کاربری برای استفاده از امکانات نمی باشید. با یک حساب کاربری می توان از همه امکانات سایت(فروشندگی، بازاریابی، نویسندگی و…) به راحتی استفاده کرد. ایجاد دو حساب کاربری در معمار۹۸ مجاز نمی باشد و بدون اطلاع قبلی حساب کاربر خاطی غیر فعال خواهد شد.

پ) در هنگام ثبت نام از شما درخواست می شود تا نام کاربری و رمز عبور برای حساب خود انتخاب کنید. شما بصورت کامل در حفظ و نگهداری رمز عبور خود مسئول هستید. ما مسئول حک شدن حساب شما نیستیم. ما با مشاهده هرگونه فعالیت در حساب شما چنین برداشت خواهیم کرد که شما یا فردی که از طرف شما اجازه دسترسی به او داده شده است وارد حساب کاربری شما شده است.

ت) روش اطلاعیه: شما توجه دارید و موافقت می کنید، معمار۹۸ شما را از طریق آدرس ایمیلی که مرتبط با حساب کاربری شما است برای ارسال اطلاعیه ها مطلع خواهد کرد. شما مسئول دریافت اطلاعیه هایی هستید که از طریق ایمیل برای شما در زمان اختلاف ارسال می شود.

ث) در صورتی که فعالیت مشکوکی در حساب شما مشاهده شده باشد، معمار۹۸ این حق را برای خود محفوظ نگه داشته تا زمان مشخص شدن مشکل به درخواست برداشت شما رسیدگی نکند.

ج) اگر شما از مشکلی یا پتانسیل دور زدن از پرداخت امن به معمار۹۸ اطلاع دارید، آن را به ما گزارش کنید.

بند ۳- تعرفه خدمات

معمار ۹۸ یک تعرفه کلی دارد که در زمان درخواست نویسندگی، شرایط آن خدمتتان ارسال خواهد شد.

توضیحات کلی از این صفحه قابل مشاهده است.

بند ۴- نویسنده و سایت

الف) معمار۹۸ روی مطالب کنترل دارد تا محتوا از نظر صحت و درستی بررسی شود.

ب) هر نوع استفاده شما از سایت، شما را به شریک، نماینده و شعبه بین شما و معمار۹۸ تبدیل نخواهد کرد.

پ) نویسنده متعهد می شود اگر به دلیل نقص حقوق کپی رایت، تولید محتوای کپی، تاریخ  گذشته، ترجمه نادرست و درج مطالب سطحی که باعث عدم پذیرش مطلبِ وی به دلیل این موارد شود هیچ اعتراضی نداشته و معمار۹۸ این اختیار را دارد آن مطلب را رد کرده و هیچ دستمزدی برای آن مطلب به نویسنده تعلق نخواهد گرفت.

ت) چنانچه برای معمار۹۸ محرز باشد که نویسنده سعی در دور زدن سایت و یا پشتیبانی به هر شکلی داشته باشد حساب وی بدون اخطار قبلی مسدود شده و در مورد کیف پول وی در حساب سایت تصمیم گیری خواهد شد.

ث) چنانچه نویسنده اقدام به درج و انتشار مطلبی کند که در آن زمان و شرایط کپی بودن و یا یونیک نبودن آن تشخیص داده نشود و نویسنده حق الزحمه آن مبلغ را نیز دریافت کند، در هر زمان و شرایطی که معمار۹۸ از این اقدام نویسنده و یا سوء نیت وی مطلع شود اقدام به تعلیق حساب و دریافت خسارت به اندازه مبلغ دریافتی نویسنده برای آن مطلب و دیگر ضرر و زیان های احتمالی خواهد کرد. معمار۹۸ این اختیار را دارد به تنهایی در این مورد تصمیم بگیرد.

ج) اگر بعد از انتشار مطلبی توسط نویسنده؛ مؤلف، انتشاراتی، ارگان، شرکت، مؤسسه، سایت، وبلاگ، شبکه اجتماعی و هر شخص حقیقی یا حقوقی ادعایی داشته باشد مبنی بر اینکه مطلب، مقاله یا آموزش منتشر شده از ایشان می باشد و آن محتوا بدون اجازه کپی و درج شده است و یا به سرقت رفته است، پس از بررسی و در صورت احراز این موارد برای معمار۹۸، حساب نویسنده مسدود شده، باید درصدد جبران تمام خسارت برآمده و در صورت نیاز به ارائه توضیح به صورت تلفنی و یا حضوری نویسنده باید پاسخگو باشد. معمار۹۸ این اختیار را دارد تا زمان تصمیم نهایی در این مورد، اجازه برداشت وجه را به نویسنده ندهد.

بند ۵- جریمه و محدودیت کاربر

الف) هر کاربری که به هر طریقی، سهواً یا عمداً به معمار۹۸ زیان وارد کند، می پذیرد چه از نظر مالی و چه معنوی این خسارت را جبران خواهد کرد و مرجع رسیدگی و تعیین کننده بر حدود این خسارت ها فقط سایت معمار۹۸ خواهد بود و بررسی ها توسط کارشناسان معمار۹۸ صورت خواهد گرفت.

ب) زمانی که حساب کاربری شما مسدود شود، شما دیگر قادر به ورود به سایت نخواهید بود و دیگر دسترسی به پیام ها، فایل ها و اطلاعات دیگری که در حساب خود دارید را نخواهید داشت.

پ) وقتی حساب کاربری شما برای دائم مسدود می شود، شما مجاز به ساختن حساب کاربری دیگر برای استفاده از خدمات این سایت نمی باشید.

ت) نویسنده در تولید محتوا، مقاله و یا آموزش باید از ادبیات مناسب و علمی استفاده کند و تصاویری که برای آپلود انتخاب میکند با شئونات و احکام و قوانین جمهوری اسلامی ایران تناقضی نداشته باشد. استفاده از ادبیات نامناسب و خارج از شئونات و عرف و یا عدم توجه به موارد بالا، مسدودسازی حساب شخص را به دنبال خواهد داشت. در مورد پرداخت درآمد حاصل از نویسندگی برای آن مطلب و یا کل درآمد نویسنده در سایت، معمار۹۸ با توجه به شرایط و زمان، تنها تصمیم خواهد گرفت.

بند ۶- عدم تبادل اطلاعات تماس

درج هرگونه اطلاعات تماس اعم از تلفن ثابت و همراه، آدرس ایمیل، آدرس سایت، آدرس شبکه‌های اجتماعی و از این دست چه به صورت واضح، چه به صورت لینک در متن و یا لینک و تایپ مخفی مابین متن ممنوع است. در صورت مشاهده چنین تخلفی به نویسنده تذکر داده خواهد شد. در صورت تکرار، حق الزحمه آن مطلب و پرداخت منوط به تصمیم معمار۹۸ است.

توجه: برداشتن محدودیت کاربران خاطی با نظر معمار۹۸ صورت گرفته و ممکن است مشمول کسر دستمزد برای مدتی معین گردد و متناسب با زیان وارد شده به سایت (کارمزد سایت جهت ایجاد بستر فروشندگی و صرف شدن زمان و فعالیت پشتیبان) اقدام به گرفتن خسارت از کاربر متخلف کند.

بند ۷– قوانین برداشت وجه

الف) برای برداشت از معمار۹۸ حساب کاربری شما می بایست تایید شده باشد. یعنی تصویر کارت ملی و شناسنامه شما برای معمار۹۸ ارسال شده باشد، نام و شماره موبایل تأیید شده باشد و تمام این مشخصات با اطلاعات حساب کاربری و اطلاعات کارت بانکی تان یکی باشد. معمار۹۸ به درخواست های برداشت بین ۱ تا ۳ روز کاری رسیدگی می کند و حق الزحمه هر مطلب بعد از ۳ روز از زمان انتشار آن مطلب توسط نویسنده قابل درخواست و برداشت می باشد.

ب) حداقل موجودی جهت برداشت می بایست ۲۰۰۰۰ تومان باشد. کارمزد و هزینه های حواله بر عهده کاربر می باشد. اما هر فروشنده می تواند حداکثر دو بار در ماه درخواست واریز دهد.

تبصره: معمار۹۸ بر حسب صلاحدید خود می تواند جهت احراز هویت متقاضی دریافت وجه از ایشان طلب اوراق هویتی کرده یا در خصوص هویت کاربر اقدام به استعلام کند. چنانچه هویت کاربر برای معمار۹۸ احراز نشود و یا مشکوک باشد، وجه تا شناسایی کاربر به حساب ایشان واریز نخواهد شد.

بند ۸- اختلاف در همکاری

اگر اختلافی بین نویسنده و تیم معمار۹۸ شکل بگیرد، همواره تلاش می کنیم تا اختلافات دوستانه حل شوند و بتوانیم با نویسنده همچنان همکاری داشته باشیم. در کل نویسنده ها با معمار۹۸ توافق می‌کنند که در صورت پیش آمدن هر گونه اختلاف، مرجع اولیه‌ حل اختلاف سایت و تیم معمار۹۸ باشد.

بند ۹- حقوق کپی رایت

با توجه به اعلام وزارت علوم مبنی بر غیر قانونی بودن در خصوص انجام، خرید و فروش پایان نامه، ارائه هر گونه فایلی در این خصوص در معمار۹۸ غیر مجاز می باشد و اجازه نشر این موارد داده نخواهد شد.

انتشار هر گونه خدماتی که حق کپی رایت دارند و فروشنده آن را از جای دیگری تهیه کرده که صاحب اثر حق کپی رایت را برای خودش محفوظ داشته، جرم تلقی شده و حساب کاربر بدون اخطار قبلی مسدود خواهد شد. در صورتی که آسیبی از این جهت به سایت معمار۹۸ وارد شود کاربر متخلف موظف به جبران این خسارت چه به صورت نقدی و چه معنوی می باشد.

مواردی که مشمول حقوق کپی رایت هستند:

الف) کتاب یا هر اثر مکتوب، فیلم آموزشی، تحقیق و مقاله، نرم افزار و هر آنچه که ارزش مادی دارد و شما به نحوی فایل آن را در اختیار دارید ولی شما از مالکیت معنوی آن و صاحب اثر بی اطلاع هستید و نمی دانید می توانید منتشر کنید یا خیر، فرضاً صفحات ابتدایی کتاب حذف شدند و مشخص نیست نام کتاب چیست، نویسنده کیست یا ناشر کیست، ولی این فایل ها به واسطه شعور و فهم و درک شما مشخص هستند که اثری با ارزش مادی هستند و دارای مالکیت هستند و حتماً توسط شخصی با صرف هزینه و وقت تولید شدند ولی به علتی نام و نشان و برند و ناشران حذف یا مخدوش شدند، انتشار این موارد بدون اجازه صاحب اثر جرم است و نبود نام و نشان و برند و مشخصات حقوق معنوی دلیل نمی شود که بدون اجازه نشر داده شوند.

قانونگذار صراحتاً در این موارد ذکر کرده آن چیزی که مشخص است، یک اثری که دارای مالکیت است را به صرف ندانستن صاحب و مالک نمی توانید بدون اجازه منتشر کنید.

ب) خرید فایل، اثر و هر نوع محصولی از دیگران(خرید از سایر فروشگاه ها و سایت ها) به معنی اجازه انتشار مجدد آن توسط شما نیست ، فقط یک نسخه از آن فایل یا محصول برای استفاده شخصی به شما فروخته شده و نشر مجدد آن توسط شما بدون اجازه کتبی از مالک اولیه جرم است و پیگرد قانونی دارد.

پ) خرید یکجای فایل ها(تحقیق، مقاله، پروژه …) بصورت پکیج از دیگران و نشر آنها به علت عدم آگاهی از منبع و روش جمع آوری فایل ها، نشناختن مالک هر یک از فایل ها مجاز نبوده و انتشار هر یک از فایل ها ممکن است باعث شکایت صاحبان آنها از شما و احضار به دادسرا شود.

ت-۱) اگر شما در دوره های آموزشی و تخصصی شرکت کرده اید و فیلم های آموزشی، کتاب، جزوه و سایر موارد را از آنجا دریافت کرده اید، اجازه انتشار مجدد این موارد آموزشی انحصاراً متعلق به برگزار کننده اصلی آنها است و محتوا، فیلم و فایلی که در اختیار شما قرار گرفته فقط جهت آموزش و استفاده شخصی شما است و تنها با ارائه مجوز کتبی به عنوان نماینده فروش، اجازه نشر مجدد آن را دارید.

ت-۲) اگر شما در دوره های آموزشی و تخصصی شرکت کرده اید و با اجازه و یا بدون اجازه صاحب و برگزارکننده آن دوره، فیلم و عکس از توضیحات مدرس و فضای دوره حین برگزاری گرفته اید، انتشار این موارد منوط به اجازه کتبی و رسمی از صاحب اثر و برگزارکننده دوره می باشد و به منزله اجازه نشر آنها توسط شما نیست، جز برای استفاده شخصی.

بند ۱۰- کلاهبرداری

الف) هرگونه تماس تلفنی، ایمیلی یا پیامکی که درخواست مبلغ، اطلاعات یا پسورد یا غیره از شما کند، از سمت سایت معمار۹۸ نیست(نیست). این مورد فقط زمانی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید، در صفحه ورود به حساب به درخواست خودتان به صورت سیستمی و خودکار به ایمیل تان ارسال می شود.

ب) معمار۹۸ هیچگاه خارج از سایت از شما درخواست اطلاعات شناسنامه ای و هویتی نمی کند و در این مورد گفت و گو نمی کند و این موارد فقط در داخل سایت و از بخش پشتیبانی انجام شده تا قابل استناد باشند.

پ) معمار۹۸ هیچگاه خارج از سایت با شما توافق نمی کند و قرارداد منعقد نمی کند. فقط برای شروع همکاری ممکن است فراخوان دهد و یا از افراد دعوت کند و یا در این مورد گفت و گو کند. ولی توافق نهایی و قرارداد و تعیین شرایط فقط در داخل سایت و از بخش پشتیبانی انجام شده تا قابل استناد باشند.

ت) معمار۹۸ هیچگاه خارج از سایت به شما پرداخت وجه نمی کند و در این مورد گفت و گو نمی کند و این موارد فقط در داخل سایت و از بخش پشتیبانی انجام شده تا قابل استناد باشند.

ث) در معمار۹۸ فقط توسط تیم پشتیبانی و تیکت یا اعلان، به شما اطلاع رسانی می شود و فقط آگاهسازی مربوط به دریافت آن تیکت از طریق پیامک و ایمیل برای شما ارسال می شود و ما هیچگونه درخواستی از طریق تلفن، پیامک و ایمیل برای شما ارسال نمی کنیم.

ج) تنها مرجع رسمی انجام تمام امور: ارتباط، پشتیبانی، پرداخت ها و… در سایت معمار۹۸، پنل کاربری شما است و خارج از آن اقدامی صورت نمی گیرد. در صورت مواجه شدن با موارد مشکوک حتماً از بخش پشتیبانی اطلاع رسانی کنید.

بند ۱۱- پذیرش مالکیت معنوی

شما به شخصه مسئول تمام محتوایی هستید که در سایت معمار۹۸ برای انتشار قرار می دهید:

الف) هر محتوایی که شامل تصویر، صدا یا ویدیو باشد(محتوای چند رسانه ای)

ب) هر پستی، نظر یا مطلبی در فضای عمومی وب سایت، پیام های خصوصی و هر جای دیگر

پ) هر محتوایی که در بخش هایی مانند پروفایل، نمونه کار، رزومه، پروژه، نظرات و … ثبت می کنید. شما بصورت کامل مالک و مسئول تمام محتوایی هستید که در سایت معمار۹۸ انتشار می دهید.

ت) بدین ترتیب شما به معمار۹۸ این اجازه و حق را می دهید تا از این محتوا در جهت تبلیغات خدمات و سرویس های خود استفاده کند.

ث) اطلاعات و محتوای شما نباید حقوق دیگران را نقض کند و نباید در تداخل با حقوق مالکیت معنوی با دیگران قرار گیرد.

ج) اطلاعات و محتوای شما نباید باعث عصبانیت، تهدید، آزار و اذیت دیگران شود.

چ) اطلاعات و محتوای شما نباید مغایر با شئونات اخلاقی و اسلامی باشد.

ح) معمار۹۸ صحت اطلاعاتی که کاربران ارائه داده اند را تائید نمی کند و معمار۹۸ مسئولیتی در قبال هر گونه اطلاعاتی که کاربران در این سایت منتشر می کنند ندارد.

بند ۱۲- محدودیت ها

همه کاربران موافقت دارند که:

الف) مسئولیت کامل تمامی اعمالی که از طریق حساب کاربری شان انجام می شود را بپذیرند.

ب) از هیچ روش مکانیزه یا دستی برای جمع آوری، کپی و تکثیر اطلاعات سایت و صفحات معمار۹۸ استفاده نکنند.

پ) از هیچ روشی برای ارسال هرزنامه (اسپم) به دیگر کاربران استفاده نکنند.

ت) از هیچ روشی برای بالا بردن امار بازدید مطلبشان استفاده نکنند.

ث) وارد درگیری‌های لفظی، غیراخلاقی، بی‌ادبی و رفتارهای غیرحرفه ای در نظرها و یا پشتیبانی نشوند.

ج) بیش از یک حساب کاربری در معمار۹۸ ایجاد نکنند.

چ) سلب مسئولیت خدمات ارائه شده در معمار۹۸ بدون هرگونه ضمانت ارائه می شود.

ح) وقتی شما با کاربر دیگری وارد اختلاف می شوید، معمار۹۸ را از هرگونه ادعا، تقاضا و زیان در ارتباط با اختلاف بوجود آمده مبرا بدانید.

امیدواریم با پذیرش و پایبندی به این شرایط و قوانین، بتوانیم در کنار هم به درستی و خوشی کار کرده و به پیشرفت یکدیگر کمک کنیم.

لطفاً تمامی موارد حریم خصوصی سایت را در اینجا مطالعه بفرمایید.

برای نویسنده شدن صفحه همکاری با ما را مطالعه کنید.

question