معمار 98

درباره ما

با عرض سلام، ادب و احترام

ابتدا از بازدید شما از وبسایت معمار۹۸ بسیار سپاس‌گزاریم.
سایت معمار۹۸ به عنوان یک پایگاه خدمات مجازی، در سال ۱۳۹۲ به صورت یک وبلاگ آموزشی و در سال ۱۳۹۳ در قالب یک وبسایت، با هدف پرورش فکری دانش‌پژوهان ایرانی شروع به فعالیت کرد. رسالت اصلی این سایت از بدو تأسیس تا کنون، ایجاد بسترهای لازم در زمینه اطلاع‌رسانی سریع، آسان و فراگیر، ایفای نقش دانشگاهیان در توسعه فضای معماری و شهری کشور، ارتقای آگاهی‌های علمی و فرهنگی، هنری و صنفی با نگاهی دانشگاهی، دانشجویی و شکل‌گیری حلقه واسط بین مهندسان و مردم بوده است. این گروه امیدوار است با تولید و ارائه مقالات، مطالعات، انتشار آموزش‌های تخصصی و مهندسی ارزشمند در حوزه معماری و عمران به اهداف مهم ذکر شده دست یابد.

ما به عنوان یک گروه مطالعاتی در امر اطلاع‌رسانی و آموزشی، قسم یاد می‌کنیم که در این راه با در نظر داشتن صداقت و امانت، تمام توانایی، دانش و استعداد خویش را در راستای هدف تعیین شده به‌کار بگیریم و از خداوند خواستاریم به ما توفیقی دهد تا به این عهد در همه حال وفادار بمانیم.

همواره از تلاش‌های دوستان‌مان در مجموعه معمار۹۸ که خالصانه در امر اطلاع‌رسانی و پوشش رخدادهای مهندسی ساختمان و همچنین سایر همکارانی که در بخش آموزشی فعالیت می‌نمایند کمال تشکر و قدردانی را داریم. باشد که مثمر الثمر واقع شود.

با آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون برای شما

سایت معمار۹۸ در سامانه متمرکز خدمات سازمان فناوری اطلاعات ایران ثبت شده است. لذا زمانی که از سایت معمار۹۸ استفاده می‌کنید، فایلی را دانلود و یا ویدیویی را مشاهده می‌کنید، ترافیک اینترنت شما به صورت نیم‌بها محاسبه خواهد شد. مشاهده لیست مجوزها

question