بازاریابی و همکاری در فروش مطالعات معماری فروشگاه معمار ۹۸

33
363
فروشگاه معمار98

بازاریابی و همکاری در فروش

همانطور که می دانید مجموعه معمار۹۸ در کنار تحلیل و بررسی معماری ایران و جهان، منبع بزرگی هم از مطالعات معماری، دروس و استانداردها، نقد و بررسی بناها، دانلود نقشه ها، آموزش نرم افزارها و سایر پروژه های مهندسی و دانشجویی را شامل می شود. بسیاری از این مطالعات رایگان و برخی هم غیر رایگان هستند که در بخش فروشگاه معمار ۹۸ قرار گرفته اند. از این رو در نظر داریم که با همکاری شما این مطالعات را راحت تر در دسترس دانش پژوهان قرار دهیم. لذا شما میتوانید با معمار۹۸ همکاری داشته و به ازای همکاری پورسانت دریافت کنید.

برای شروع شما می توانید از طریق لینک زیر ثبت نام کرده و وارد پنل کاربری خود شوید.
در پیشخوان بازاریابی، دسته بندی و عنوان محصولات فروشگاه را مشاهده خواهید کرد و با انتخاب هر محصول و یا دسته یک کد مربوط به آن محصول و یا محصولات در اختیارتان قرار میگیرد که میتوانید لینک آن ها را در سایت، وبلاگ، فروشگاه و یا شبکه های مجازی خود مثل اینستاگرام، تلگرام و هر جای دیگری که فکر می کنید قرار دهید و به فروش برسانید.
در واقع شما به عنوان یک بازاریاب وارد پنل کاربری معمار۹۸ می شوید و به ازای فروش هر محصول حداقل بین ۱۰ و حداکثر تا ۷۰ درصد پورسانت دریافت خواهید کرد.

 

ورود به صفحه بازاریابی

 

 

 

 •  بازاریابی پروژه های معماری-بازاریابی محصولات معماری-پکیج های معماری
 • بازاریابی و همکاری در فروش-دانلود مطالعات معماری
 • پورسانت+سوبسید+اسکونت-فروش فایل های معماری-فروش محصولات معماری
 • بازاریابی و همکاری در فروش-کسب و کار معماری
 • -فروش مطالعات معماری-فروشگاه معماری-محصولات معماری
 • معماری+مطالعات+فایل+پروژه-فروشگاه معمار۹۸
این نوشته را چقدر میپسندید؟
[مجموع: ۰ میانگین: ۰]
filesell

33 ديدگاه

  • سلام. وقت بخیر
   بله هر زمانی میتوانید ثبت نام کنید و محدودیتی از این بابت نمی باشد.
   برقرار باشید.

    • سلام. منم موافقم. یکم پورسانت ها متنوع باشه بهتره. مثلا ۴۰ درصد حد اکثر خوبه. ولی برای بعضی از پروژه ای خاص و یا برایفروش بیشتر درصد بیشتری به ما برسه.

     • با سلام. حداقل پورسانت یعنی ۱۰ درصد، در حالت عادی و برای تمام فایل ها می باشد. اما اینکه میگوییم حداکثر تا ۴۰درصد، یعنی هر کاربر با مقدار فروش بیشتر و رسیدن به یک مرز مشخص، از آن به بعد پورسانت بیشتری به او تعلق میگیرد(مثلا ۱۵) و همین روند ادامه دارد و حداکثر پورسانت ۴۰ درصد در نظر گرفته شده است.

 1. سلام. منم با دوستان موافقم. بهتر نیست با این همه درخواست موافقت کنین. و درصد رو بیشترش کنین؟

  • با سلام و احترام. یک خبر خوش برای کاربران اینکه با مشورت با مدیریت تصمیم بر این شد که حداکثر مبلغ پورسانت به ۷۰ درصد افزایش پیدا کند که در توضیحات بالا مجدداً اصلاح کردیم و در پنل کاربری دوستان نیز پیغام نمایش داده شده است. لذا شما از این پس با فروش بیشتر تا سقف ۷۰درصد پورسانت دریافت خواهید کرد.

افزودن دیدگاه