بازاریابی و همکاری در فروش محصولات فروشگاه معماری “معمار۹۸”

3
37
همکاری با فروش

میزبان فا

فروشگاه معمار۹۸

همانطور که می دانید مجموعه معمار۹۸ در کنار تحلیل اخبار روز معماری ایران و جهان، منبع بزرگی از مطالعات معماری، دروس و استانداردها، نقد و بررسی بناها، دانلود نقشه ها، آموزش نرم افزارها و سایر پروژه های مهندسی و دانشجویی را شامل می شود که توسط دانشجویان و اساتید مختلف در سراسر کشور تهیه شده اند. بسیاری از این مطالعات رایگان و برخی هم غیر رایگان هستند که در بخش فروشگاه معما۹۸ قرار گرفته اند. از این رو در نظر داریم که با همکاری شما این مطالعات را راحت تر در دسترس دانش پژوهان قرار دهیم. لذا شما میتوانید با معمار۹۸ همکاری داشته و به ازای همکاری پورسانت دریافت کنید.

در صورتی که با لینکی که به شما میدهیم وارد پنل کاربری خود شوید، در بخش همکاری در فروش فقط محصولات فروشگاه ما را مشاهده می کنید و فقط کدهای تبلیغاتی مربوط به فروشگاه ما را دریافت می کنید.
در واقع شما به عنوان یک بازاریاب وارد پنل کاربری معمار۹۸ می شوید و به ازای فروش هر محصول حداقل بین ۱۰ و حداکثر تا ۴۰ درصد پورسانت دریافت می کنید.

معمار98

شما میتوانید لینک خرید محصول مورد نظرتان را در صفحه های مجازی خود: اینستاگرام، تلگرام، واتس آپ، سایت، فروشگاه و… هر جای دیگری که فکر میکنید قرار دهید و به فروش برسانید.
  • برای شروع:
  1. روی لینک زیر کلیک کنید
  2. در صفحه باز شده روی گزینه ثبت نام کلیک کرده و تمام مشخصات خود را دقیق وارد کنید تا برای مراحل بعدی و واریز پورسانت به شماره کارت بانکی شما مشکلی پیش نیاید
  3. بعد از ثبت نام می بایست فقط از طریق لینک زیر مجدداً وارد سایت شوید تا پروژه های ما را مشاهد کنید و به فروش برسانید

ورود به صفحه همکاری با معمار۹۸

موفق و پیروز باشید.

 

 

 

فروشگاه معمار۹۸-فروشگاه معماری-سایت معماری-محصولات معماری-پکیج های معماری-مطالعات معماری-بازاریابی محصولات معماری-همکاری در فروش-فروش محصولات معماری-فروشگاه معمار۹۸-فروش مطالعات معماری-فروش فایل های معماری-پورسانت+سوبسید+اسکونت+معماری+مطالعات+فایل+پروژه-بازاریابی پروژه های معماری-بازاریابی و افزایش پروژه های معماری

filesell

3 ديدگاه

افزودن دیدگاه