معرفی ورزشگاه کازان آرنا روسیه/ میزبان بازی ایران – اسپانیا

کازان آرنا در شمال شرق شهر کازان، واقع در غرب بندر کازانکا

2
248
استادیوم کازان آرنا روسیه

معرفی ورزشگاه کازان آرنا روسیه/ میزبان بازی ایران – اسپانیا

تاریخچه ورزشگاه:

کازان آرنا به منظور محل برگزاری کنفرانس تابستانی ۲۰۱۳ و یکی از مراکز بازی‌های جام جهانی ۲۰۱۸ ساخته شده است.

ساخت ورزشگاه در ماه مه سال ۲۰۱۰ آغاز شد و در اوایل سال ۲۰۱۳ تکمیل شد. کازان برای اولین بار در مراسم افتتاحیه ۲۷ امین یونیورساید تابستانی افتتاح شد و ۱۱ روز بعد نیز درآن مراسم اختتامیه برگزار شد. پس از آن دوباره ترمیم شد و تا ۲۶ مه ۲۰۱۴ مسابقه‌ای در این استادیوم برگزار نشد تا زمانی که روسیه و اسلواکی، آنجا یک بازی دوستانه انجام دادند.

در سال ۲۰۱۵، استادیوم میزبان مسابقات بین‌المللی شنا Aquatics World بود که زمین فوتبال جایگزین دو استخر شنا شد.

علاوه بر این، کازان آرنا به‌عنوان یکی از مراکز بازی‌های جام جهانی ۲۰۱۸ انتخاب شده است که طی آن چهار بازی اول گروهی دور اول، یک شانزدهم نهایی و یک چهارم نهایی برگزار می‌شود. این استادیوم همچنین یکی از چهار مکان بازی‌های جام کنفدراسیون ۲۰۱۷ بود.

ورزشگاه کازان آرنا ؛ میزبان بازی ایران - اسپانیا

چگونه می‌توانید به ورزشگاه کازان آرنا بروید

کازان آرنا در شمال شرق شهر کازان، واقع در غرب بندر کازانکا، در حدود ۶ کیلومتری از مرکز کازان واقع شده است.

استادیوم با تراموا ۵ یا ۶ در دسترس است. تراموا ۵ ایستگاه اصلی Passazhirsky در مرکز کازان در نزدیکی کرملین کازان و استادیوم مرکزی سابق روبین است. تراموا ۶ کازان آرنا را به مقصدهای شمال کازان متصل می‌کند. همچنین می‌توانید از تریلر ۷ که از مرکز کازان می گذرد یا یکی از اتوبوس‌های محلی که از ورزشگاه عبور می‌کنند، استفاده کنید.
خوردن، نوشیدن و خواب در نزدیکی کازان آرنا

کازان آرنا در منطقه بازسازی‌شده، در ساحل رودخانه کازانکا قرار دارد که عمدتا از بلوک‌های بزرگ آپارتمانی تشکیل شده است. درحالیکه ممکن است یک رستوران محلی وجود داشته باشد، اما خوردن و نوشیدن در مرکز کازان بهتر انجام می‌شود.

استادیوم کازان آرنا

مجتمع Riviera، درست بعد از عبور از سد لنینسکی در رودخانه کازانکا که در فاصله ۲۰ دقیقه از کازان آرنا قرار دارد؛ شامل پارک آبی، سینما، مغازه‌ها و تعدادی از مکان‌ها برای خوردن و نوشیدن است.

مجتمع Riviera همچنین دارای هتل Riviera است که به پارک آبی دسترسی دارد. هتل MANO یک گزینه دیگر است، در غیر این صورت هتل‌ها در ساحل غربی رودخانه کمیاب هستند. با این‌ حال، تعدادی از خوابگاه‌های دارای امتیاز خوب مانند Urbis Hostel و Move Hostel و آپارتمان اجاره‌ای در آن نزدیکی وجود دارد.

 

دیگر تصاویر از ورزشگاه:

منبع: kojaro

 

معرفی ورزشگاه کازان آرنا–روسیه-جام جهانی-فوتبال-استادیوم-ورزشگاه-کازان آرنا-ایران و اسپانیا-روسیه ۲۰۱۸-بندر کازانکا-مسابقه مقدماتی ایران

این نوشته را چقدر میپسندید؟
[مجموع: ۰ میانگین: ۰]
filesell

2 ديدگاه

افزودن دیدگاه