نکات هوشمندانه در طراحی دکوراسیون اتاق خواب کودک پسر

دکوراسیون اتاق خواب کودک پسر

در طراحی دکوراسیون پسر بچه ها چه مواردی را باید در نظر بگیریم؟ اینکه رنگ ها و طراحی فضا در رشد و اندیشه آنها تاثیر گذار خواهند بود نکته ای است که اکثر اوقات الگوهای مناسب طراحی را در انتخاب ما دشوار می کنند. اکثر اوقات به سلیقه خودمان چیدمان میکنیم. گاهی فقط با انتخاب رنگ، گاهی با انتخاب یک نقاشی و گاهی با ابزارهای بازی و…  اما آیا طراحی برای کودک به همینجا ختم می شود؟

معمار ۹۸ به چند نکته مهم و نتیجه بخش برای توجه به این موضوع پرداخته است که تاثیر زیادی در کودک پسر شما خواهد داشت:

۱. علاقه های پسرانه کودک خود را، در دکوراسیون اتاق خواب مد نظر قرار دهید:

تمام کودکان پسر به شخصیت های کارتونی، ورزش های مختلف و وسایلی مانند ماشین هواپیما،قایق و… علاقه نشان می دهند. علاقه ی شخصی کودک خود را پیدا کنید و از آن در دیزاین اتاق خواب او استفاده کنید. این کار باعث می شود تا کودک شما بیشتر از اتاق خود لذت ببرد و بیشتر وقت خود را، در اتاق خودش سپری کند .

دکوراسیون اتاق خواب کودک پسر

 

۲. نظم را در دکوراسیون اتاق خواب کودکان، به خصوص پسران، رعایت کنید:

همه می دانیم که بیشتر پسرها بازیگوش و شلخته هستند. اگر می خواهید از پرسیدن سوال هایی مانند: مامان کیفم کو؟ یا مامان کتابم کجاست و… در امان بمانید، نظم را با ترفندهایی در اتاق پیاده کنید. اتاق خواب پسر بچه ها بهتر است خلوت باشد. استفاده از وسایل غیر ضروری را به حداقل برسانید، زیرا آن ها خودشان زحمت شلوغ کردن اتاق را می کشند . شما می توانید با درست کردن قفسه هایی در کمد، قسمت هر وسیله را مشخص کنید. قفسه هایی برای کیف، کفش ورزشی، کتاب،توپ و…در نظر بگیرید و به نظم در اتاق کمک کنید.

دکوراسیون اتاق خواب کودک پسر

دکوراسیون اتاق خواب کودک پسر

 

۳. قسمتی برای سرگرمی در دکوراسیون پسرانه اتاق خواب کودک:

قسمتی برای سرگرمی در اتاق خواب کودک خود در نظر بگیرید. اگر می توانید تلویزیونی کوچک در اتاق قرار دهید تا بازی های ویدیوئی خود را در اتاق انجام دهد.

دکوراسیون اتاق خواب کودک پسر

 

۴.رنگ مناسب پسرانه برای دکوراسیون اتاق خواب کودکانه آن ها:

این اشتباه است که شما فکر کنید، چون کودک شما پسر است، تنها باید از رنگ های تیره و آبی و طیف این رنگ ها استفاده کنید. در اتاق کودک خود از طیف های مختلف رنگی استفاده کنید و اتاقی دلنشین بسازید.

 

دکوراسیون اتاق خواب کودک پسر

 

۵. چه دکوراسیونی برای دو برادر در یک اتاق خواب استفاده کنیم؟

  • اگر دو فرزند پسر در یک اتاق دارید، نسبت به سن آن ها تخت هایشان را دیزاین کنید.
  • می توانید از علایق شخصی آنها استفاده کنید.

دکوراسیون اتاق خواب کودک پسر

  • به این مسئله توجه کنید که:
  • دکوراسیون اتاق خواب کودکان می تواند، تاثیر بسیار زیادی در رشد و شکل گیری شخصیت آن ها داشته باشد.

 

طراحی دکوراسیون پسر بچه-اتاق خواب پسر-اتاق خواب کودک پسر-تصاویر اتاق خواب کودک پسر-دکوراسیون پسرانه- دکوراسیون اتاق خواب کودکان-معماری اتاق خواب پسر- اتاق خواب پسر بچه- تزیین اتاق خواب کودک پسر- دکور اتاق خواب کودک پسر

 

سیده مینا ساداتیسیده مینا ساداتی

دانشجوی رشته جهانگردی دانشگاه زنجان. عاشق طبیعت و گردشگری. خیلی دوست داشتم مطالب خوبی که در اینترنت پیدا میکنم رو با دیگران به اشتراک بزارم که معمار98 این فرصت رو به من داد. شعار: برای آنچه می خواهید بدست آورید بجنگید !

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

*
*