معمار 98

چگونه با طراحی سه بعدی و تری دی مکس میلیونر شویم؟

طراحی با تری دی مکس

طراحی با تری دی مکس

زندگی کردن در جهان امروز نیازمند استفاده و بهره گیری از فناوری ها و تکنولوژی های روز دنیاست و با توسعه یافتن راه های ارتباطی، هر روز تجهیزات و علوم مدرن کاربرد بیشتری در زندگی یک یک افراد پیدا میکنند. توانایی ها و مهارت استفاده از نرم افزارهای مختلف امروزه هر کدام یک شغل و منبع درآمد خوبی می باشد و استاد و صاحب این حرفه میتواند با آموزش و ارائه محصولات خود درآمد و موقعیت شغلی مناسبی را به دست آورد.

برنامه تری دی مکس یکی از نرم افزارهای کاربردی و تخصصی برای رشته های مهندسی و معماری می باشد که مهارت در آن صاحبش را نه تنها وارد یک حرفه و شغل متفاوتی می کند بلکه دنیای او و مشتریانش را نیز تغییر خواهد داد.

 

کارآفرینی به روش مدرن

حسین مشایخی جوان ایرانی است که علاوه بر تخصص و اشتغال با عنوان یک تری دی کار این مهارت را به دیگر علاقمندان آموزش می دهد و به آنها راه و روش کسب درآمد با نرم افزار تری دی مکس را هم آموزش می دهد، او راه و مسیری مستقیم را در اجرای پروژه های تری دی مکس پیموده اما رسیدن به این راه برای او چندان هم سهل نبوده و با پیمودن این مسیر به نوعی راه هموارتری را برای دیگران توصیه می کند و مشتاق است که با آموزش های تخصصی جوانان با استعداد و علاقمند در این این عرصه را وارد بازار کار کند.

طراحی با تری دی مکس

برای این کار از مجموعه کاری خود بهره جست و شاگرانی جذب کرد; اما این تنها آغاز راه بود در مراحل بعدی شبکه های اجتماعی فرصت مناسب تری برای ارائه بیشتر آموزش های او بود و برای توسعه این آموزش ها برگزاری گردهمایی، نشست های حضوری و همایش را انتخاب کرد بر این اساس و در ادامه راه او فرهنگسرای ارسباران روز جمعه ۱۳ اسفند میزبان همایشی بود که در آن راههای کسب درآمد و ایجاد شغل از انجام پروژه های سه بعدی سازی را به علاقمندان و فعالان حوزه آی تی آموزش دادند.

 

چگونه با تری دی مکس میلیونر شوید؟

طراحی با تری دی مکس

طراحی با تری دی مکس

عنوان همایش بسیار وسوسه انگیز بود و جوانان مشتاق زیادی برای شرکت حضور داشتند، صندلی های سالن همایش کاملا تکمیل بود و افرادی مشتاق بیشتری هم برای حضور تقاضا داشتند و همایش آغاز شد و نکات کلیدی و کاربردی برای راه اندازی یک کسب و کار جدی، تخصصی و کابردی آغاز شد؛ نکات کلیدی برای موفقیت افراد حاضر مطرح شد و این نکات به نوعی رمز و راز موفقیت جوان کارآفرین کشورمان حسین مشایخی بود که در کمتر از ۱۰ سال به درآمد ماهیانه ۱۰۰ میلیون تومانی رسیده بود و با ارائه خدمات آموزشی علاوه بر فروش محصولات آموزشی خود توانسته بود ظرف یکسال گذشته هزار نفر را با آموزش دهد که از این میان حدود ۸۰۰ نفر نتیجه مطلوبی از این آموزش ها دیده و گروهی نیز به سرعت وارد بازار کار شدند و تعدادی نیز همکار این مدرس جوان شدند.

 

بازاری به موازات بازار مسکن

طبق الزامات ساخت ساختمان و مقررات شهری هم اینک احداث یک پروژه ساختمانی در مراحل محتلف; نیازمند پیاده سازی پروژه به صورت مجازی و سه بعدی است و این خود بازاری است; برای گرفتن پروژه های سه بعدی سازی و تری دی که با گسترش ساخت و ساز رو به افزایش است; این مقوله شامل نماهای بیرونی و داخلی می شود که لزوم ارائه یک نما در روز و یک نما در شب را به همراه دارد و از سویی برای فروش هر چه بهتر ساختمان ها و پیش فروش آنها یک پروژه تری دی مکس با کیفیت می تواند فروش را تسهیل بخشیده و سرعت دهد.

 

چگونه تری دی کار شوم؟

طراحی با تری دی مکس

طراحی با تری دی مکس

آموزش مرحله به مرحله تری دی مکس و سایر نرم افزارها در حال حاضر به عنوان واحدهای درسی و مجموعه های آموزشی به داوطلبان ارائه می شود و نکته مهم این است که با تمرین و کسب مهارت کافی و صرف وقت و حوصله بتوان به نتیجه مطلوب رسید همچنین با آموزش مجازی و تهیه نسخه فیلم های آموزشی که دسترسی به آنها و تهیه سهل تری دارد می توان مدت زمان آموزش را کوتاه کرد.

 

چطور وارد بازار کار شوم؟

برای ورود به بازار کار و گرفتن سفارش های مشتریانی که تری دی مکس نیاز دارند; دانستن چند نکته و توجه به چند مرحله کاری مهم است در گام نخست بهتر است; با ایجاد یک صفحه در دنیای وب به درستی نمونه کارها و سوابق خود را ارائه دهید; اما در این میان نوع و نحوه گرداندن سایت حرفه و تخصص خود را جدی بگیرید; تا به واسطه آن کار و تخصص شما به درستی معرفی شود و مشتریان خود را بر اساس مهارت های واقعی خود جذب کنید و با اعتماد وارد قرارداد شوند و سفارش های خود را به شما بدهند، فراموش نکنید شما باید در سرچ گوگل جزو نتایج جستجوی اول باشید چرا که این امر در پیشرفت کاری شما نقش به سزایی دارد.

 

سه بعدی نیاز ۱۰۰ هزار نفر در ماه

طراحی با تری دی مکس

طراحی با تری دی مکس

طبق آمار که منحصرا به جستجوی تری دی و طراحی داخلی مربوط است; صرفا در هر روز متوسط از ۱۰ هزار بالغ بر ۱۰۰ هزار نفر در جستجوی متخصصان پروژه های تری دی هستند تا طراحی های خود را به آنها بسپرند بر این اساس این میزان فرصت بازار کاری خوبی براین تری دی کاران است.

 

پروژه‌های تری دی را بشناسیم

هر آنچه در دنیای واقعی وجود دارد امکان اجرا و تبدیل به عنوان یک پروژه تری دی مکس را دارد و به هر میزان با این نرم افزار کار کرد و تجربه کسب کرد و تجربیات را با خلاقیت آمیخت ببشتر و بهتر می‌توان کار کرد و از قبل آن درآمد داشت. اجرای پروژه‌های ساختمانی، صنایع مختلف، پروژه‌های دانشگاهی، غرفه‌های نمایشگاهی و نیاز مشتری که بسیار متفاوت و متنوع است بازارهای خوبی باری کار با این پروژه است و به نوعی می توان با آموزش و تمرین از ۲ تا یکسال با هزنیه نه چندان بالا صاحب یک حرفه، شغل و درآمد میلیونی شد.

صفحه حسین مشایخی

 

-طراحی با تری دی مکس- ۳ds max – آموزش تری دی مکس-کسب و کار-اشتغال و معماری;-درآمد از ۳دی مکس-بازار کار معماری-کارآفرین در معماری- بهترین اساتید تری دی مکس در ایران;چگونه با تری دی مکس میلیونر شوید

آزمون نظام مهندسی ساختمان - معمار98

question