معمار 98

پی مجاورت سطح شیبدار – تست تالیفی مبحث ۷ هفتم مقررات ملی ساختمان

پی مجاورت سطح شیبدار - تست تالیفی مبحث 7 هفتم مقررات ملی ساختمان

پی مجاورت سطح شیبدار از موضوعات مربوط به مبحث ۷ مقررات ملی ساختمان است. در این مطلب یک تست تالیفی مربوط به آن را حل کردیم. گرایش معماری و عمران.

یکی از مواردی که اکثر داوطلبان در جلسه آزمون با آن مواجه هستند; درک بعضی از سوالات است. اکثر آنها گمان می کنند سوال بسیار سخت بوده و خیلی برایشان تازگی دارد. اما این مورد به دلیل عدم درک عمیق بندهای مباحث مقررات ملی ساختمان است. یکی از راه ها برای درک بهتر تصویرسازی بندهاست که بعضاً با شرکت در کلاس های امادگی نظام مهندسی به تسلط می رسند، یا با استفاده از کتاب های راهنمای مباحث و یا حل تستهایی که به فهم بیشتر مطالب کمک کننده باشند.

 
پی مجاورت سطح شیبدار

توجه داشته باشید که سوالات از نظر زمانی شاید کمی وقتگیر شده باشند; اما اگر بندهای کتاب را درک کرده باشید بسیاری از تست ها را خیلی سریع و بعضاً بدون مراجعه به کتاب پاسخ خواهید داد. در ویدیو زیر یک تست از مبحث ۷ مقررات ملی ساختمان که مربوط به موضوع طراحی پی در کنار سطح شیبدار هست را حل کردیم که درک شما را از بندهای این صفحه کتاب بالاتر خواهد برد.

 

اگر این پست برای شما مفید بود و تمایل دارین از این نوع پست ها بیشتر بزاریم; زیر این پست نظراتتون رو ارسال کنین، مظلب رو به اشتراک بزارین و ما رو به دوستانتون معرفی کنین.

 

آزمون نظام مهندسی ساختمان - معمار98

question