زمین نامناسب مسکن مهر پردیس هزینه ها را افزایش داد

0
126
زمین نامناسب مسکن مهر پردیس هزینه ها را افزایش داد
زمین نامناسب مسکن مهر پردیس هزینه ها را افزایش داد

زمین نامناسب مسکن مهر پردیس هزینه ها را افزایش داد/تامین اعتبار مشکل اصلی پروژه هامعاون وزیر راه و شهرسازی در خصوص مشکل اصلی مسکن مهر گفت: بزرگترین مشکل، تامین منابع مالی است و برای تامین آب و برق واحدها نیازمند تامین اعتبار هستیم .
به گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، علی اصغر مهرآبادی معاون وزیر راه و شهرسازی در خصوص واگذاری واحدهای مسکن مهر گفت:در سال گذشته در استان تهران ۵۰ هزار واحد مسکونی در شهرهای دارای جمعیت تحویل متقاضیان شد.

وی ادامه داد:در ادامه تحویل پروژه های مسکونی مهر، ۸ هزار واحد نیز در هفته دولت و ۸هزارواحد دیگر در دهه فجر به بهره برداری رسید.

مهرآبادی افزود:متاسفانه ۴ هزارو ۵۰۰ واحد مسکونی مهر که قرار بود در پردیس افتتاح شود بنابه دلایلی به تعویق افتاد و امیدواریم بتوانیم در اردیبهشت ماه امسال این واحد ها را به متقاضیان تحویل دهیم.

معاون وزیر راه و شهرسازی در خصوص مشکل اصلی مسکن مهر گفت: بزرگترین مشکل، تامین منابع مالی است و برای تامین آب و برق واحدها نیازمند تامین اعتبار هستیم و در این مورد دولت مصوب کرده تا ۵۰۰ میلیارد تومان برای مسکن مهر تخصیص داده شود که تاکنون ۱۰۰ میلیارد تومان آن پرداخت شده است.

وی  در خصوص اضافه دریافتی وام مسکن مهر از تعدادی از هموطنان تصریح کرد:باید این موضوع بررسی شود که مربوط به کدام استان و کدام پروژه بوده اما در خصوص پروژه پردیس به دلیل مناسب نبودن زمین ، هزینه ها بالا رفته و آماده سازی شهر پردیس گران تمام شده است.

مهرآبادی افزود: باید هزینه ها را کارشناسی کنیم و اجازه ندهیم هزینه های سرسام آور ، پروزه ها را ناقص بگذارد و این امر نیازمند تعامل دولت و بخش خصوصی است.

 

منبع: Yjc.ir

مسکن مهر-شهر جدید پردیس-تامین اعتبار

filesell
filesell

افزودن دیدگاه