دانلود پایان نامه و طرح نهایی دبیرستان ۶ کلاسه

0
430

 

پروژه کامل پایان نامه مدرسه دوره کارشناسی که از معمار۹۸ میتوانید دریافت کنید.(دبیرستان ۶کلاسه)

این پروژه و پایان نامه شامل موارد زیر می باشد:

 1. رساله و مطالعات کامل در ۱۸۸ صفحه فهرست بندی شده و منظم. (فایل ورد و قابل ویرایش).
 2. نقشه های کامل فاز۱ (پلان طبقه همکف و اول- پلان سازه- سایت پلان – ۵ نما – ۳برش).
 3. نقشه های فاز۲ (پلان فاز۲ برای ۵۰۰متر از زیر بنا –  یک نما فاز۲ – یک برش فاز۲)
 4. رندرهای خارجی و داخلی با کیفیت بالا به همراه شیت ارائه نهایی با کیفیت بسیار بالا(Jpg).
 5. تصاویر مربوط به سایت مجموعه شامل ۶۴ عکس.
 6. پاورپوینت ارائه و دفاع شامل روند طراحی و تصاویر کروکسیون در طول ترم.
 7. تصاویر ماکت ساخته شده.

توجه:

 • اگر فقط رساله را میخواهید به این صفحه مراجعه کنید.
 • اگر فقط نقشه ها را میخواهید به این صفحه مراجعه کنید.

 و اگر که کل پروژه را یکجا میخواهید از همین صفحه اقدام کنید.

 

مدارک پروژه:

 

رندرهای پروژه:

  

           

 

نمونه تصاویر روند طراحی و کروکسیون:

 

 

 

نمونه تصویر ماکت:

 

 

* چکیده:
هر جامعه اصول و اهداف مشخصی برای محیط های آموزشی و پرورشی خود پیش بینی می کند. به عنوان مثال: نوید ادهم (۱۳۷۴) توصیه می کند : ( مدرسه باید بتواند انسان هایی سالم ، آگاه ، متفکر ، خلاق و صالح بپروراند تا این افراد ، سنگ بنای جامعه مطلوب را تشکیل دهند و زمینه توسعه اقتصادی و رشد اجتماعی را فراهم آورند . ) اگر سیستم آموزشی کشور ( خلاقیت ) را به توصیه آقای نوید ، ملاک رشد و پیشرفت قرار دهد لازم است شرایط تمرین ( خلاقیت ) از زمان کودکی مهیا گردد . لازمه ( خلاقیت ) استفاده از (فضاهای باز ) از نظر معماری و ( شیوه تربیتی حمایت کننده و ملایم ) به عنوان روش تربیتی است . زیرا فضاهای سنتی ( با نیمکت های ثابت و …. ) کودکان را به طوری که متخصصین علوم رفتاری توصیف می کنند به سوی ( تابعیت ) سوق می دهد و به ( خلاقی) و اعمال تنبیه ( قوانین غیر رسمی حاکم بر محیط های آموزشی) ترس از اشتباه  را در کودکان افزایش داده ، مانع از جسارت که لازمه نوآوری است ،‌می شود این مثال نشان می دهد ، شرایط فیزیکی معماری محیط ،‌ نه به تنهائی بلکه در تأثیر متقابل با ارزش ها و معیارهای تربیتی مطلوب می تواند جامعه را در جهت رشد و توسعه سوق دهد . به منظور توصیف رابطه ویژگی های فضاها با اهداف آموزشی ،‌به تحولی که در تهیه نقشه های فضا های آموزشی جوامع صنعتی به وجود آمده است اشاره می شود .
در اینگونه جوامع از چند دهه پیش به این سو کوشش می شود ( فضاهای باز ) جایگزین فضاهای آموزشی سنتی شود . فورست کونر (۱۹۷۱) در مقدمه کتاب ( مدرسه با فضای باز ) علت وجودی اینگونه مدارس را لزوم ( توجه و تأکید بر توانائی های فردی ) ( به دلیل فرد گرائی فرهنگی ) توجیه می کند . وی می نویسد در اینگونه فضاهای باز و انعطاف پذیر ، دیواری برای نصب تخته سیاه به آن وجود ندارد و (درس جواب دادن) جای خود را به ( بحث گروهی ) داده است ( زیرا کوشش بر این است که یادیگری ( بینشی ) و کسب مهارت ( حل مسئله ) جایگزین ( یادگیری های حفظی ) شود . در نگارش فوق گفته می شود ، نظر به اینکه یکی از اهداف بلند مدت تعلیم و تربیت آمریکائی دادن امکان رشد و شکوفائی استعدادها …. و مسئولیت به تک تک افراد است و نظر به اینکه در هر کلاس همزمان دانش آموزان با هوش ، متوسط و کمتر از متوسط حضور دارند . فقط فضاهای باز و انعطاف پذیر و نظامی پویا می تواند امکانات آموزشی و پرورشی خاص آن ، امکان ایجاد ارتباط همه جانبه ( بین معلمین ، شاگردان ، مدیر و مشاور و …. ) از اهمیت بسیار برخوردار است . در اینگونه فضاهای آموزشی روی اصول و ارزش های دمکراتیک تأکید می شود و با دادن مسئولیت و آزادی به دانش آموزان کوشش می شود . دانش آموزان نیز به طور متقابل نسبت به مسئولین احساس اعتماد متقابل نموده ، اعتماد به نفس و جسارت لازم را برای نوآوری و خلاقیت که از مهم ترین شرایط توسعه نامیده می شود ، کسب کنند . در اینگونه مدارس نظام آموزش و پرورش پویا است و می توان فضاها را به طور گذرا ، متناسب با اهداف تقسیم بندی کرد و هیچ وسیله و ابزاری مختص درس خاص نیست .
اقداماتی که در غرب برای تعریف ( مدرسه مطلوب ) به عمل آمده و هم اکنون در حال تغییر و تحول است ،‌ بسیار آموزنده می باشد ولی نمی تواند بدون بررسی و تجدید نظر ،‌ در جامعه کنونی که اهداف تربیتی متفاوتی را دنبال می کند ، به عنوان الگو مورد استفاه قرار گیرد با توجه به تفاوت های یاد شده ، برای تعریف ( مدرسه مطلوب ) در ایران لازم است به اهداف رسمی آموزش و پرورش کشور توجه شود.

در بخش اقلیم به تحلیل بافت مازندران پرداخته شده است.

 

 


دانلود سریع

۱- پس از پرداخت لینک دانلود هم بصورت خودکار نمایش داده می شود و هم به ایمیل شما ارسال می گردد.

۲- تمام کارت های بانکی عضو شبکه شتاب امکان پرداخت و خرید اینترنتی را دارند.

۳- در صورت بروز مشکل می توانید گزارش دهید:  ۱- پشتیبانی     ۲- پیگیری سفارش    ۳- تماس با ما


اطلاعات:

 • عنوان فایل: مطالعات+نقشه+رساله کامل مدرسه ۶کلاسه
 • نوع فایل: ورد ۱۸۸ صفحه و قابل ویرایش- نقشه ها کدی و قابل ویرایش- رندرها- شیت نهایی – تصاویر سایت- تصاویر ماکت- پاورپوینت ارائه و قابل ویرایش
 • حجم فایل: ۱۴۵ مگابایت
 • لطفاً تا دانلود کامل شکیبا باشید.

 

مبلغ قابل پرداخت ۲۸,۸۰۰ تومان
(شامل ۱۰% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: ۳۲,۰۰۰ تومان

 


دانلود نقشه ها و رساله کامل مدرسه  – بررسی و مطالعات و پروپوزال مدرسه و دبیرستان و آموزشی – دانلود رساله و مطالعات مدرسه دبیرستان – پایان نامه کامل و آماده و نقشه و رندرهای مدرسه – رساله ونقشه و رندرها و تصویر وپاورپوینت نهایی مدرسه ودبیرستان – پروژه آماده دبیرستان ۶کلاسه در مازندران -بابلسر – مطالعات کامل و مدارک نهایی و آماده ارائه مدرسه و دبیرستان- مطالعات و نقشه های معماری و مدرسه و دبیرستان – پروژه پایان نامه و طرح کامل دبیرستان و مدرسه – طرح معماری کامل و نقشه ها و دیتیلهای نهایی مدرسه-دبیرستان ۶ کلاسه+دانلود مطالعات+نقشه ها+رندر+شیت+پاورپوینت ارائه – دانلود پایان نامه معماری+طراحی مدرسه – دانلود رساله و نقشه های مدرسه معماری – دانلود طرح نهایی معماری+طراحی مدرسه – طرح معماری+طرح نهایی – معماری+پایان نامه+طراحی مدرسه – ضوابط و استانداردهای طراحی مدرسه – رساله معماری+طراحی مدرسه – دانلود پایان نامه طراحی مدرسه

filesell
filesell

افزودن دیدگاه